Klacz Spotkała Na Swojej Drodze 6 Wilków i Zrobiła Coś, Co Sprawiło, że aż Krzyknął Fotograf
Klacz Spotkała Na Swojej Drodze 6 Wilków i Zrobiła Coś, Co Sprawiło, że aż Krzyknął Fotograf
Odsłon: 1373753 | Ocena: 19082 | Czas: 10m 26s |


Szukaj
Dyskusja:


Klacz Spotkała Na Swojej Drodze 6 Wilków i Zrobiła Coś, Co Sprawiło, że aż Krzyknął Fotograf Vesos TL suba dej
Pierwsze 17 sekund, wnioski:
Im więcej wiemy to mniej wiemy.
Ten niedźwiedź Jimbo jest naprawdę wielki. Prawdziwy olbrzym, sam facet też do małych nie należy. Mnie pewnie nie było by widać zza jednej łapy niedźwiedzia 😉
Przecież widać wyraźnie na filmie, że wilki nie są zainteresowane poszukiwaniem jedzenia. Ergo wilki na tym filmie są najedzone. Co więcej wilki zabijają tylko wtedy kiedy zachodzi potrzeba. Nie zabijają bez powodu. Koń był zdrowy i silny co pokazał wilkom dzięki czemu dodatkowo zniechęcił je do próby zapolowania na niego gdyż wilki wolą zabijać słabe i chore osobniki (są zdecydowanie łatwiejszym i bezpieczniejszym łupem niż zdrowy, silny osobnik którego zabicie wiąże się z ryzykiem poważnych obrażeń jednego lub więcej członków sfory wilków). W skrócie więc wilki nie miały powodu, by zapolować na tego konia.
Interesting video my friend
Znawca wilków trochę zbyt mało wie chyba, ta klacz po prostu kładąc się pokazała wilkom że nie stanowi ona zagrożenia, które trzeba "upolować" Wilki poza tym potrafią zachowywać się przyjaźnie jeśli nie są głodne i zagrożone. Klacz pewnie omyłkowo potraktowała wilki jako domowe psy;)
04:32 Też się zastanawiam, jakim cudem ten prosiaczek nie zjadł koźlątka... :J
Historia Jima i niedźwiedzia tak bardzo przypomina mi Wojtka 😂
12 sekunda he
Nie jest pokazany finał.
UCZCIE SIĘ OD MISTRZÓW.
Lubię filmy przyrodnicze , ale nie lubię gdy lektor czyta bzdury do filmu przyrodniczego . Ostatnia historia o uratowanej antylopie przez pawiany mija się z nazwami dzikich kotów .Kot leżący na drzewie to lampart , ale kot polujący na antylopę to gepard jeden z najszybszych kotów jak nie ssaków na krótkim odcinku . Wyrażnie widać różnicę budowy ciała tych kotów , poza tym pawiany nie ośmieliły by się zaatakować lamparta z powodu jego znaczącej siły i uzbrojonych łap w mocne i ostre pazury które pozwalają jemu między innymi wysoką wspinaczkę po drzewach i polowaniu na małpy . Gepard nie posiada typowych dla kota pazurów , jego pazury są mocne i grube tępo zakończone pozwalające jemu osiągnąć dużą prędkość do 120 km/h , nie wspina się na drzewa .Gepard to jedyny dziko żyjący duży kot którego można oswoić .
Kowalczyk
Poprostu nie były glodne
Świat został idealnie skonstruowany! A filmiki tego rodzaju udowadniają jedynie, że nauczyliśmy się zjadać nawzajem z konieczności. To są jedynie reminiscencja biblijnego Raju, w którym wszystkie gatunki żyły obok siebie, bez konieczności zabijania dla zdobycia pożywienia.
Ta. Włoskie wilki pierwszy raz widziały konia i nie wiedziały jak go zacząć jeść😂😂
jak by to był makaronowy koń. to by wiedziały jak do niego się zabrać😁
pitolenie. koń nie okazał strachu, a wilki atakują gdy wyczują strach w ofierze, jak by Kobyłka zaczęła uciekać to by ją dopadły.
W życiu nie widziałam tak wielkiego niedzwiedzia
Bzdura. W ostatniej sekwencji pokazane jest polowanie geparda, zdjęcia lamparta i reakcję pawianów na polowanie geparda. To podważa wiarygodność autora. Czyli MANIPULANT.
prosiaki są mądre i szlachetne.nie jem ich
wataha a nie stado